instalacje nn i sn katowice

Byliśmy w Jasionce k. Rzeszowa na Kongresie 590 w dniach: 17-18.10.2016 r. 2016-11-23

Byliśmy w Jasionce k. Rzeszowa na Kongresie 590 w dniach:
17-18.10.2016 r. 

Ekspozycja modelu samochodu, którym mogliśmy się pochwalić na Kongresie, stała się namacalnym wkładem naszej Firmy w rozwój innowacyjności przedsiębiorstw Podkarpacia. Makieta została złożona z części samochodowych dostarczonych przez producentów z Województwa Podkarpackiego zrzeszeni we „Wschodnim Sojuszu Motoryzacyjnym”.

Model „samochodu” budził spore zainteresowanie uczestników Kongresu - świeżo złożony i pierwszy raz pokazany w Bitwie start-upów, to dla nas wielka premiera i radość z podjętego wyzwania.
Pomimo iż makieta nie posiada układu napędowego, kierowniczego czy hamulcowego – przyciągała wzrok uczestników Kongresu 590.Dopasowanie i montaż części to skrupulatna praca naszych pracowników.
Wprawdzie nie jest to technologia, z którą pracujemy na co dzień, jednak podjęliśmy wyzwanie aby złożyć model samochodu. Zadanie okazało się być stworzone dla nas, gdyż mamy doświadczenie  w precyzyjnej pracy i wykonywaniu konstrukcji w fachowej oprawie a ponadto dużo miejsca do składania i magazynowania elementów.« Lista aktualności